Beperkt Co. van de bol Autoindustrie,

 

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis

Globe Auto Industry Co.,Limited Contactinformatie

Certifications
Van goede kwaliteit ATV-Wielverbindingsstukken voor verkoop
Van goede kwaliteit ATV-Wielverbindingsstukken voor verkoop
Customers Reviews
Ik ben online Chatten Nu

Globe Auto Industry Co.,Limited

Adres : Het Zuidenweg van No.555changshou, Ningbo, China, 315100
Factory Adres : Het Zuidenweg van No.555changshou, Ningbo, China, 315100
Werktijd : 9:00-5:30(Beijing tijd)
Zakelijke telefoon : 86-574-88119302(Verwerkingstijd)   86--13506695557(Niet Verwerkingstijd)
Fax : 86-574-56877955
Contacteer ons :
Direct Stuur uw aanvraag naar ons
(0 / 3000)

Contact Persoon : Mr. Jimmy
Functie : Manager
Zakelijke telefoon : +86 574 88119302
WHATSAPP : +8613506695557
Skype : sjmsjm1979@hotmail.com
WeChat : 13506695557
E-mail : jimmy@globewheelacc.com
Contact Persoon : Mr. Frank
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : +86 574 88231535-802
E-mail : frank@globewheelacc.com
Contact Persoon : Mr. Blazer
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : +86 574 88231535-801
E-mail : blazer@globewheelacc.com
Contact Persoon : Miss. Elsa
Functie : Sales
Zakelijke telefoon : +86 574 88231535-804
E-mail : sales@globewheelacc.com
Contact Persoon : Mrs. Jenny
Functie : Account
Zakelijke telefoon : +86 574 88115516
E-mail : jenny@globewheelacc.com
Contact Persoon : Mrs. Lily
Functie : Documents
Zakelijke telefoon : +86 574 88231535-803
E-mail : Min@globewheelacc.com
Contactgegevens
Globe Auto Industry Co.,Limited

Contactpersoon: Mr. Jimmy

Tel.: 86-574-88119302

Fax: 86-574-56877955

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)